0

NASZ JUNIOR W CZOŁÓWCE ZAWODÓW !

Aktualności | 2011-09-14 | Publikujący: Koło Bielawa

Z przyjemnością informujemy Kolegów Wędkarzy, że podczas ostatnich Mistrzostw Okręgu PZW Wałbrzych w dyscyplinie Spinningowej, jeden z naszych juniorów - Jakub Skowroński zajął 3-cie miejsce. Seniorzy wypadli trochę słabiej, zaś drużynowo zajęliśmy 7-me miejsce. Jakubowi serdecznie GRATULUJEMY ! III miejsce - Jakub Skowroński (1 od lewej). Foto. Rafał Diug.... więcej

RELACJA Z ZAWODÓW Z OKAZJI DNIA DZIECKA :)

Aktualności | 2012-06-11 | Publikujący: Koło Bielawa

1 czerwca 2012 roku na zbiorniku Cegielnia odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Młodziutcy wędkarze i wędkarki dopisały frekwencją przy sprzyjającej pogodzie. Łącznie startowało 58 dzieciaków. Oto wyniki: Kategoria CHŁOPCY STARSI: I miejsce - Łukasz BALSAM - 427,5 cm II miejsce - Mateusz BORTNIK - 307,5 cm III miejsce - Piotrek OLSZEWSKI - 157 cm Kategoria CHŁOPCY MŁODSI: I miejsce - Grzesiek Pajda - 242 cm II miejsce - Konrad Rachowski - 239,5 cm III miejsce - Marcel Kwiatkowski - 139 cm Kategoria DZIEWCZĘTA: I miejsce - Zosia Mazgaj - ...... więcej

MAMY MISTRZA JUNIORÓW OKRĘGU WAŁBRZYCH

Aktualności | 2016-06-16 | Publikujący: Koło Bielawa

W dniu 12-06-2016 na zbiorniku Grzędy zostały rozegrane Mistrzostwa Okręgu Wałbrzych w kategorii Junior. Zwycięzcą został Patryk Strzelec reprezentujący KOŁO PZW Bielawa . Wielkie gratulacje składa cały Zarząd Koła PZW Bielawa.... więcej

Nowe pokolenie wędkarzy - bielawski narybek

Aktualności | 2017-06-05 | Publikujący: Koło Bielawa

Wszyscy tutaj gadu-gadu o seniorach, juniorach i ich osiągnięciach, ale nikt nie wspomina o najmłodszym pokoleniu wędkarzy, którzy już próbują swoich sił w sporcie wędkarskim. W dniu 20 maja 2017 dzieciaki z Bielawy startowały na zawodach organizowanych przez Koło Wałbrzych Miasto. Co prawda większych sukcesów nie odniosły, ale dobrze się bawiły i co najważniesze - zdobyły nieco więcej doświadczenia. Zaś w dniu 28 maja 2017 na zalewie Witoszówka w Świdnicy odbyły się Zawody o Puchar Ministra Edukacji Narodowej, w których Bielawę ...... więcej