Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar AUTOLAND - relacja

Aktualności | 2011-08-10 | Publikujący: Koło Bielawa

31 lipca 2011r.

W niedzielę, 31 lipca 2011r. na zbiorniku OW Sudety w Bielawie po raz pierwszy odbyły się zawody wędkarskie o puchar  AUTOLAND. Od samego rana uczestnikom i organizatorom dopisywała pogoda i humory. Po losowaniu stanowisk startujący rozpoczęli przygotowania.

Za pięć 9 rozległ się pierwszy sygnał oznaczający żerowanie. Kilogramy smakowitej zanęty wrzucono do wody, po czym rozpoczęto zawody.

Współzawodnictwo przebiegało w miłej i towarzyskiej atmosferze, a większość zawodników nie miała co narzekać na brak zajęć przy wędce. Tego dnia rybki chciały wyjątkowo dobrze współpracować.

Równo o godz. 12 rozległ się sygnał zakańczający zawody. Wówczas do pracy przystąpili sędziowie, nastąpiło ważenie ryb, potem podliczanie wyników. A było co liczyć, wspominając, że jeden z zawodników miał ponad 6kg rybek.

 

Klasyfikacja była następująca:

I miejsce - Łukasz Jurczak

II miejsce - Wojciech Wojaś

III miejsce - Pierre Bodie

 

Największą rybę - jazia o długości 36cm - złowił Pierre Bodie.

 

Jak już wspomniano, podczas zawodów panowała koleżeńska i miła atmosfera, na koniec uświetniona napojami oraz kiełbaską z grilla. Jak obiecano każdy uczestnik zawodów, oraz sędziowie otrzymali od sponsora zawodów - Pana Piotra Żyłki (właściciela warsztatu samochodowego AUTOLAND) drobne upominki.

Mimo przyjemnej pogody i  wyśmienitych nastrojów zawody musiały kiedyś dobiec końca.

Mamy nadzieję, że spotkamy się na przyszłorocznych zawodach o puchar AUTOLAND w taki samym, lub powiększonym składzie.

 

   ... więcej zdjęć w galerii :)

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.