Nowa siedziba PZW Bielawa!

Aktualności | 2019-12-21 | Publikujący: Koło Bielawa

W dniu 13-12-2019 odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby koła PZW Bielawa.
Na uroczyste otwarcie zostali zaproszeni przedstawiciele miasta oraz prezesi ościennych kół z powiatu dzierżoniowskiego.

Przy lampce szampana Prezes Koła PZW Bielawa Radosław Działa podziękował władzom miasta oraz radnym za bardzo dobrą współpracę oraz pomoc w pozyskaniu lokalu na potrzeby Polskiego Związku Wędkarskiego w Bielawie.
Złożył także serdeczne podziękowania na ręce zarządu koła, który przez ponad trzy tygodnie remontował klub wędkarski. Tutaj podziękowania należą się: Jerzy Wiktorski, Piotr Soluk, Ryszard Stelmaszczyk, Bogdan Babiarz, Tomasz Drzazga, Krystian Bogdaszewski, Czesław Czekalski. Dzięki tym kolegom mamy wspaniały klub wędkarski.

Serdeczne podziękowania należą się naszym małżonkom, które tak wyrozumiale nie miały do nas pretensji, że przez dłuży czas spędzamy czas w klubie a nie w domu.

Dziękujemy firmie Czyżewski Meble za zaopatrzenie siedziby w szafkę pod zlewozmywak i półki.

W końcu mamy klub wędkarski, w którym możemy się spotykać i wymieniać doświadczeniem dotyczącym nie tylko ryb, ale wszystkim.

Już teraz zapraszam wszystkich kolegów i koleżanki do odwiedzania naszego klubu wędkarskiego, który znajduje się na ulicy 3 Maja 23 w każdy wtorek w godz. 17:00 – 19:00.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z remontu koła.