ZAPISY NA ZAWODY ,, DNIA WĘDKARZA''

Aktualności | 2016-03-17 | Publikujący: Koło Bielawa

ZARZĄD KOŁA PZW BIELAWA SERDECZNIE ZAPRASZA DO UDZIAŁU W  ZAWODACH SPŁAWIKOWYCH Z OKAZJI DNIA WĘDKARZA

Zawody odbędą się 20 -03- 2016 (niedziela) na ZBIORNIKU OWIESNO.

Zbiórka zawodników - godz. 7.00

Czas trwania zawodów - od 9.00 do 12.00

Ogłoszenie wyników -  godz. 13.00.

Wpisowe - 20,00 PLN

** Zawody tylko i wyłącznie dla członków PZW powiatu dzierżoniowskiego oraz zaproszonych gości.

Młodzież do lat 18-stu zwolniona z opłaty wpisowej.

ZAPISY TELEFONICZNE DO DNIA  18-03-2016 DO GODZ 18 TEJ. 607-665-486 LUB 731-237-133

ZAWODY ZALICZANE DO GP KOŁA