Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Relacja zawodów z okazji Dnia Dziecka 31-05-2015 Cegielnia

Aktualności | 2015-06-06 | Publikujący: Koło Bielawa

pu

W niedzielę 31 maja na zbiorniku Cegielnia od samego rana było głośno. Sędziowie jeszcze nie rozłożyli sprzętu a już przyszły do zapisów pierwsze dzieci. Jeden wielki plus to pogoda. Od samego rana do końca zawodów piękna, słoneczna pogoda. Podczas zapisów dzieci były częstowane słodyczami. W sumie do rywalizacji zapisanych było 56 dzieci. ( dziewcząt-24, chłopców młodszych do lat 10- 16, chłopców starszych od 10 do 16 lat-16 ) Podczas zawodów sędziowie roznosili napoje oraz paczki ze słodyczami przygotowane przez Koło PZW nr 3 w Bielawie. Do pogody dostosowały się również ryby, brała głównie drobnica płoci i leszcza, ale trafiały się również bonusy takie jak lin i karaś. Po końcowym sygnale uczestnicy zakończyli zmagania i w trakcie obliczania wyników odbyło się losowanie dodatkowych nagród dla uczestników. ( w sumie 25 nagród ) Nagrody były głównie w tematyce wędkarskiej. W trakcie zawodów dołączyli: Senator RP Stanisław Jurcewicz oraz Burmistrz Bielawy Piotr Łyżwa. Sędziowie zakończyli pracę i odbyło się wręczanie pucharów, dyplomów oraz nagród. Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

Chłopcy od lat 10 do lat 16:

I - Zapotoczny Adrian

II - Krzemianowski Igor

III - Krężałek Jakub

 

Chłopcy do lat 10:

I - Poborczyk Konrad

II – Masalski Kacper

III – Kudła Adam

 

Dziewczęta:

I – Żyłka Maja

II – Szelug Oliwia

III – Wujaś Alicja

 

 

Wszystkie dzieci dostały paczki i niejednokrotnie zdublowane nagrody. Podsumowując, dzieci z obserwacji były bardzo zadowolone, sędziowie z koła PZW nr 3 Bielawie starali się jak mogli by zawody przebiegły w jak najlepszym porządku, ale drodzy czytelnicy to wszystko nie miało by miejsca gdyby nie sponsorzy, osoby dzięki którym zostały zgromadzone środki na słodkości i nagrody. Olbrzymie podziękowanie za sponsoring zawodów wędkarskich z Okazji Dnia Dziecka zorganizowanych przez koło PZW Bielawa. 

Galeria zdjęć .

Lista sponsorów została zamieszczona w załączniku jeszcze raz wielkie podziękowania sponsorom za pomoc w organizowaniu tak fajnej imprezy dla dzieciaków.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Telus Ryszard Data dodania: 5 lat temu Oceń: 4 + / -

    misiek7

    Imponujaca ilość startujących dzieci,tudzież lista sponsorów.Relacje coraz ciekawsze,brawo trzymać tak dalej.Znając umiejętności w organizacji takich plenerowych zmagań wędkarskich,nie watpie że było to miłe spotkanie nad wodą.Malutka uwaga zdjęcia wklejone tutaj lepiej się prezentują.Wiem że nie wszystkie się tutaj zmieszczą.Resztę mozna dodać do galeri.Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin