Bardzo Ważna Informacja

Aktualności | 2015-05-12 | Publikujący: Koło Bielawa

Każdy wędkarz który na zbiorniku Owiesno złapie chorą rybę proszony jest o nie wypuszczanie tej ryby tylko w stanie żywym przetrzymanie i pilny telefon pod numerem 607-665-486.

Taka ryba zostanie przetransportowana na badania do Wrocławia do pracowni ichtiopatologa.

Z poważaniem.

Zarząd Koła PZW Bielawa

• Działa Radosław Data dodania: 5 lat temu Oceń: -10 + / -

Rozwiń
  • Bogusław Data dodania: 5 lat temu Oceń: 4 + / -

Miło czytać że koło PZW Bielawa w końcu zainteresowało się chorą rybą na zbiorniku Owiesno, w 2013 ,06,18 gdy ostatni raz pisałem na forum PZW Bielawa. Była opisywana choroba i leczenie były zdjęcia Tytuł -- chore ryby zbiornik Owiesno 674 dni temu Był też artykuł na dobie. pl tv Sudety , zgłaszałem gdzie mogłem i co i wszyscy mieli to w dupie -- a teraz jakaś odmiana przebudzenie, troska o rybę, trudno uwierzyć po tych waszych doświadczeniach na zbiorniku Owieśnie od śmieci- gruzu i asfaltu który był wywożony w poprzednich latach ----Ale może faktycznie nastąpiła odmiana i troska o ryby o wody i całe PZW chciałbym żeby tak było ...........wędkarz Okręgu Wałbrzych --- mulak1---zwany przez Panów ekologiem - pozdrawiam i życzę sukcesów.