Koło PZW Bielawa
http://www.bielawa.pzw.org.pl

Aktualności

Zawody charytatywne dla Agnieszki Kudyry

Aktualności | 2019-08-25 | Publikujący: Koło Bielawa

Szybka decyzja Zarządu Koła PZW Bielawa: robimy zawody charytatywne dla tak cudownej kobiety, jaką jest Agnieszka Kudyra mieszkanka Bielawy.
Zebranie zarządu i jest decyzja, szukanie terminu-jedyny wolny termin to 25-08-2019 zbiornik Owiesno, szybka decyzja, telefon do Agnieszki i mamy zielone światło na robienie zawodów.
Zaczynamy działać, pomoc w robieniu plakatu, zbieranie fantów, do naszej inicjatywy dołącza się nasze zaprzyjaźnione Koło PZW Dzierżoniów Diora.
I od teraz wspólnymi siłami zaczynamy wszystko, aby zawody się udały, dzięki darczyńcą już dwa dni przed zawodami mamy ponad 1600 zł i to dzięki koledze z koła PZW Diora.
Lista się zapełnia, zbiornik Owiesno pomieści 60 zawodników mamy komplet, w dniu zawodów do zawodów przystępuje 44 zawodników to i tak jest wielki sukces. Odwiedzają nas różni ludzi, którzy zapełniają naszą skarbonkę- tylko się cieszyć. Dostaję informację, że na godzinę 8: 10 mamy już 2285zł- pomyślałem fajna kwota, ale ja zawsze wierzę w brać wędkarską i wiedziałem, że to jest tylko początek nie po to Oni tu przyjechali, aby połapać ryby to nie te zawody tu jest Cel Pomóc Żyć Agnieszce Bez Bólu.
Koniec zawodów, poczęstunek grochówka, kawa, herbata, kiełbasa z ogniska i to, co najważniejsze licytacje fantów.
Licytację pozwolono mi poprowadzić, miałem jedno w głowie: wyczyścić naszym wspaniałym kolegom i koleżankom portfele. Hojność była wspaniała, wszystko udało się zlicytować, kwotę podam na końcu tak samo jak i my się dowiedzieliśmy.
Teraz parę słów o zwycięzcach dzisiejszych zawodów: 
I MIEJSCE IRENEUSZ OPALIŃSKI 9290
II MIEJSCE KRZYSZTOF SUCHOCKI 6760
III MIEJSCE DOMINIK JASICZAK 6580
NAJWIĘKSZĄ RYBĘ ZAWODÓW ZŁOWIŁ ANDRZEJ TYMCIO LESZCZ 38,5CM
Chciałbym jeszcze raz wszystkim serdecznie podziękować, sponsorom, darczyńcą i wszystkim, którzy włożyli wkład w te zawody.
DZIĘKI BRACI WĘDKARSKIEJ I NIE TYLKO UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ 8.285,00 ZŁ 
BRAWO DLA WSZYSTKICH

Załączniki

Zdjęcia